قیمت : 20,000  تومان

دانلود رایگان بازی فکری اندروید

بازی مخصوص بزرگسالان

 بهترین بازی فکری بزرگسالان

 عکس تفکیک زباله این مجموعه شامل 4 ظروف مرتب سازی زباله و 100 کارت با تصاویر از مواردی است  بازی فکری رایگان که اغلب در اطراف خود می بینیم.هدف از بازی تعیین این است که آیا آنها قابل بازیافت هستند یا نه.هر بازیکن کارت را می گیرد و سعی می کند مشخص کند مقاله تفکیک زباله که در کدام ظرف باید قرار بگیرد.اگر جواب درست باشد ،بازیکن یک امتیاز را کسب می کند.در پایان بازی بازیکن با بیشترین امتیاز برنده می شود.

 

بازی برای فکر

بازی تفکیک زباله

یادآوری این نکته حائز اهمیت است که هر شهرداری قوانین مختلفی برای بازیافت و تعداد مختلف ظروف دارد. سطل های تفکیک زباله این بازی ایده خوبی است که قوانین بازیافت محلی را تحلیل کرده و با آنها در ذهن بازی کنید. تفکیک زباله در مدرسه این بازی آموزشی و همچنین سرگرم کننده است.بازیافت ، به کودکان (و بزرگسالان) می آموزد که به محیط زیست اهمیت دهند ، و در برابر آن احساس مسئولیت کنند. تفکیک زباله در آلمان یادگیری استفاده مجدد و بازیافت مجدد مهارت مهمی در زندگیست که از کودکی باید یاد بگیریم.قابل ذکر است شما میتوانید پس از بازی ازین ظروف با دربهای محکم برای نگهداری سایر اشیای خود یا نگهداری و تفکیک پولهای سکه ای از کاغذیتان استفاده کنید.  خرید بازی فکری

نحوه جدا کرد نزباله در کشور آلمان

 مقاله در مورد تفکیک زباله از مبدا

مزایای دیگر بازی های طبقه بندی مناسب برای توسعه تفکر منطقی و مهارت های واژگان ، خرید بازی فکری خارجی برای بهبود توانایی پیدا کردن شباهت ها و اختلافات در اشیاء ، کمک به طبقه بندی چیزهایی است که توسط صفات مشابه گروه بندی می شوند. برای کودکان خردسال نیز این بازی یک روش جالب برای شناسایی رنگ ها و اشکال مختلف است.بر اساس نتایج تحقیق دانشگاه بریتیش کلمبیای کانادا ( UBC ) مشخص شد این بازی ساده می‌تواند به شهروندان تفکیک زباله را به درستی آموزش دهد بازی فکری جدید بزرگسالان چرا که نقش مردم در زمینهٔ تفکیک زباله دارای اهمیت بسیاری است.

 

جدا کرد زباله

شعار تفکیک زباله

تفکیک کردن زباله

بازی فکری دانلود

بازی برای کودکان فکری