قیمت : 20,000  تومان


پخش عمده گیره مو

خرید گیره مو شما می‌توانید با استفاده از برخی ابزارها و وسایل لازم برای بافت مو، موهایتان را به شکل‌ها و مدل‌های مختلفی ببافید. این ابزارها اغلب پلاستیکی هستند و صرف‌نظر از نوع استفاده و نوع ابزار، این وسایل می‌توانندمدل مو زنانه 2018 به شما کمک کنند تا به‌راحتی و به تنهایی موهایتان را ببافید.با این ابزار می توانید فرایند بافت مو با مدل تیغ ماهی را با دقت و سهولت در مدت زمان کمی انجام دهید.

مدل مو مجلسی

گیره انبری مو

مدل موی کوتاه دخترانه 2019

 گیره مو نمدی

گیره مو مرواریدیاین ابزارها سریع و استفاده از آن‌ها آسان است و شما می‌توانید به تنهایی موهایتان را با آن ببافید؛ در کنار آن می‌توانید از نوار و مهره‌های تزئینی یا پارچه برای تزئین مو و لابه‌لای بافت‌هایتان استفاده نمایید. قبل از اینکه از این ابرازها برای بافت موهایتان استفاده کنید؛خرید اکسسوری مو بهتر است اندکی به موهایتان برسید؛ آن‌ها را خوب شانه کرده و از سرم موی مناسب استفاده کنید.

 

مدل مو شینیون

مدل مو زنانه مجلسیاین گیره‌ها روشی ساده برای بافت مو به حساب می‌آیند که قیمت ارزانی دارند؛ جنس آن‌ها از پلاستیک است و در رنگ‌های متنوع سیاه، سفید و خاکستری تولید می‌شوند. ابعاد یک گیره چیزی در حدود ۱۹ سانتی‌متر در ۲.۵ سانتی‌متر می‌باشد؛ اسامی مدل موی کوتاه زنانه شما می‌توانید با استفاده از آن در چند ثانیه موهای خود را به زیبایی ببافید و از آن لذت ببرید.اسامی مدل موی زنانه