چرخ مخفی زیر میز کمد

چرخ مخفی زیر میز کمد

چرخ مخفی زیر میز و کمد
قیمت : 40,000  تومان

چرخ مخفی زیر میز و کمد

برای همه ما پیش آمده است زمانی که بخواهیم وسیله ای سنگین را حرکت بدهیم اما به دلیل وزن و ابعاد زیادی که دارند حمل و نقل آن به تنهایی بسیار سخت یا حتی غیر ممکن باشد. در بسیاری از مواقع نیز باعث آسیب رسیدن به کمر و ستون فقرات نیز می شود. امروز با محصولی آشنا می شویم که علاوه بر ابعاد کوچک و قابلیت نصب آسان ، تاثیر بسیار مناسب و کارامدی را در حمل و نقل آسان وسایل میگذارد. این چرخ ها تحمل وزنی تا 8 کیلوگرم را دارند بنابراین حتی سنگین ترین وسایل را می توانید با کمک این چرخ های مخفی جابجا کنید. مراحل آسان نصب این چرخ را در تصویر مشاهده کنید.

این چرخ دایره ای به شما امکان چرخش 360 درجه ای وسیله را می دهد. کافیست جلد چسب تعبیه شده در زیر این چرخ را بردارید و سپس آن را زیر وسیله مورد نظرتان متصل کنید. با این کار به راحتی می توانید در تغییر دکوراسیون منزل ، جابجایی ها و مرتب کردن وسایل سنگین آنهارا به راحتی حمل کنید و با کمی هل دادن وسیله ، به محل مورد نظر خود انتقال دهید. جنس این چرخ مخفی از فلز بسیار محکم و جنس اطراف این چرخ از پلاستیک مرغوب و مقاوم است. در یک بسته بندی از این محصول 4 عدد چرخ قراردارد که با کمک این 4 چرخ مخفی می توانید هر وسیله ای اعم از میز ، کمد ، صندلی ، کتابخانه ، مبل و ... را به راحتی جابجا کنید. همچنین این چرخ دارای دو سوراخ در طرفین خود می باشد و شما می توانید با پیچ نیز آن را در وسایل فیکس کنید. لازم به ذکر است که چسب این چرخ بسیار قوی است و به هیچ وجه نگران جدا شدن آن از زیر وسیله نباشید.

ابعاد این چرخ 4.5X2.8X1.4 سانتی متر می باشد. قابلیت چرخش بسیار بالا و روان این چرخ های دایره ای مخفی باعث می شود با کمترین مصرف انرژی وسایل با وزن بالایی را حمل کنید و هیچ آسیبی در اثر بلند کردن وسایل سنگین به خودتان وارد نکنید و همچنین از خسارت ها و آسیب هایی که ممکن است حین جابجایی به وسایل وارد شود ؛ جلوگیری کنید . به عبارتی این چرخ ها باعث صرفه جویی در زمان ، انرژی و هزینه های شما می شوند. اگر نگران ماندن رد میز و کمد روی پارکت و سرامیک هستید با نصب این وسیله دیگر رد ناشی از فشار میز و کمد به جا نمی ماند.

قیمت این محصول40000تومانقیمت : 40,000  تومان

کامنت ها
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد