گردنی های خودرو، قسمتی دارند که خالی است و این قسمت در پشت گردن قرار می گیرد، بالشتک های گردنی سه بعدی طرح گربه با قرار گرفتن در این بخش باعث می گردد، گردن شما راحت تر روی پشتی خودرو باشد. ضمن این که این بالش فانتزی و دوست داشتنی جلوه خوبی به خودرو شما می دهد.مناسب برای افرادی است که ساعت های زیادی در روز پشت فرمان اتومبیل هستند و از درد گردن، شانه و... رنج می برند.  

 

 

این بالشتک فانتزی با پر کردن گودی گردن و حمایت از ستون فقرات گردنی باعث کاهش فشار وارد بر دیسک ها و مهره ها در رانندگی های طولانی مدت شده و از گرفتگی و کشیدگی بیش از حد عضلات جلوگیری می نماید. بنابراین با نصب این محصول بر روی صندلی، رانندگی راحت و لذت بخشی را بدون گردن درد تجربه خواهید کرد.همچنین الیاف کتان پنبه داخل بالشتک جریان هوا را داخل بالشتک تسهیل میکند.

 

بالشتک گربه سه بعدی ماشین

 

آسیب شلاقی گردن، رگ به رگ شدن گردن بر اثر حرکت ناگهانی سر به سمت جلو، عقب یا پهلوهاست که به آسیب دیدگی رباط ها، عضلات و دیگر بافت های اتصالی در گردن و قسمت فوقانی پشت منجر می شود.بالشتک پشت گردنی صندلی خودرو فاصله ی بین گردن و صندلی را پر میکند و هر چه فاصله گردن از صندلی کمتر باشد، میزان فاصله ای که سر به عقب می رود محدود می شود بنابراین گردن کمتر آسیب می بیند.

 

 

ویژگی های کلی کالا:

جلوگیری از گـردن درد

آســایش و راحتــی در حیــن رانندگـی

مناسب استفاده مسافران در خـودرو، قطار، هواپیمـا و اتوبوس

تولید شده از الیاف پنبه و کتان با برگشت پذیری بالا و ماندگاری طولانی

طراحی ارگونومیک

طرح گربه ی سه بعدی زیبا و فانتزی

رویه ی نرم صاف و مخملی پولیشی

حفظ انحنای صحیح ستون فقرات گردن و جلوگیری از بیماری های ستون فقرات

جلوگیـری از رگ به رگ شدن و کشیــدگی عضلات گـردن در تصادفات احتمالی (آسیب شلاقی گـردن)

 

قیمت این محصول 65000 تومان