لیوان طرح خانواده 3 عددی

لیوان طرح خانواده 3 عددی

ماگ طرح خانواده مجوعه ۳ عددی

این محصول یک ست ۳نفره زیبا و با کیفیت است که میتواند زینت بخش منزل شما باشد.این محصول دوست داشتنی بنام ماگ خانواده معروف می باشد. با تهیه ماگ خانواده میتوانید سه ماگ را در یک پکیج داشته باشید و نوشیدنیهای خوش طعمتان را در جمع گرم خانواده با لذتی چند برابر میل کنید.این ست علاوه بر اینکه در مسافرت و منزل کاربرد دارد به عنوان یکی از بهترین لوازم دکوری منزل مورد استفاده قرار می گیرد. این ست که به لیوان پدر و مادر و بچه شناخته شده است با رنگ بندی زیبایی که دارد و طراحی متفاوتی که نسبت به بقیه لیوان های موجود دارد یکی از مناسب ترین ملزومات شناخته شده است.

 

 

جنس این لیوان خانواده از سرامیک بوده و دارای ارتفاع 8 و 6 سانتی متر نیز می باشد. رنگ بندی که بر روی آن ها انجام گردیده مناسب با سلایق ایرانی ها بوده.رنگ آبی آرامش دهنده است. رنگی که آرامش فکری و جسمی ، اطمینان خاطر درونی و اعتماد به نفس را کاهش افزایش می دهد. رنگ صورتی نشان دهنده شادی و نشاط است و بیشترین کاربرد این رنگ توسط خانم ها انجام می گیرد. رنگ زرد رنگ شاد می باشد و با عقل و تفکر مرتبط است.حافظه ، قضاوت و توانایی تصمیم گیری را تقویت می کند.  

 

طراحی ویژه و جذابیت ظاهری برخی از این محصولات امکان استفاده از آنها را به عنوان یک کالای تزئینی خاص و یا حتی یک هدیه منحصر به فرد را برای افراد فراهم آورده نموده.نکته ای که آنها را از نمونه های دیگر ماگ ها متمایز می کند ، مایل بودن دو لیوان پدر و مادر به طرف فرزند و وجود دو دست برای هر یک از آنها است که به سمت یکدیگر باز کرده اند.این ماگ ها قابل استفاده برای نوشیدنی های گرم و سرد است.بسته بندی و همچنین طراحی ظاهری بسیار جالب توجه و فانتزی لیوان سه تایی امکان استفاده از آن را در چیدمان جهیزیه و یا حتی انتخاب به عنوان یک هدیه ویژه را برای شما فراهم می آورد.

 

 

 ویژگی های کلی :

لیوان و ماگ سرامیکی سه تایی

طرح: خانواده

جنس سرامیکی

مناسب برای هدیه دادن به دوستان 

قابل شست وشو با ماشین ظرف شویی

رنگ : صورتی و آبی و زرد

تعداد تکه در سرویس : 3

ارتفاع ‏(‏سانتی متر‏)‏ :6 و 8

 قطر ‏(‏سانتی متر‏)‏ : 12

 

قیمت این محصول 110000 تومانقیمت : 110,000  تومان

کامنت ها
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد