نگهدارنده موبایل به دریچه کولر 2تایی

نگهدارنده موبایل به دریچه کولر 2تایی

پایه گوشی موبایل دریچه کولر 2تایی

 

قیمت : 20,000  تومان

 

امروزه بسیاری از ما زمان زیادی را در خودرو سپری می‌کنیم و در طول روز دائماَ در حال استفاده از گوشی موبایل خود هستیم حتی در زمان رانندگی، اینجاست که به اهمیت پایه‌های نگه‌دارنده‌ گوشی موبایل پی می‌برید. البته باید گفت که این محصولات کاربرد عمومی دارند و نه‌تنها برای گوشی موبایل، که می‌توان از آن‌ها برای نگهداری موقعیت‌یاب‌های GPS و موزیک‌ پلیرها هم استفاده کرد.

 

 

این پایه‌ها دارای فک‌هایی فنری هستند که به‌صورت کشویی به‌اندازه‌ عرض گوشی موبایل بازشده و از دو طرف آن را نگه می‌دارند. پایه‌های نگه‌دارنده به خاطر پایه شیار دار لاستیکی که دارند قابلیت نصب بر روی دریچه های تهویه جلوی اتومبیل را دارند. امکان چرخش قسمت نگه‌دارنده‌ی گوشی برای قرارگیری در زوایای دلخواه که راحتی بیشتری را برای راننده فراهم کند از دیگر ویژگی‌هایی است که می‌تواند مدنظر قرار گیرد.

 

 

این پایه‌ی نگه‌دارنده‌ از نوع نسبتا ساده و کلاسیک است. اما این سادگی به معنی کمبود امکانات آن نیست؛ حتی می‌توان گفت پایه‌های کلاسیک از قابلیت‌هایی برخوردارند که در بسیاری از پایه‌های مغناطیسی وجود ندارد. با استفاده از این نگهدارنده می‌توانید از نرم‌افزارهای راه یاب گوشی خود به‌راحتی استفاده کنید. ازآنجایی‌که اکثر اتومبیل‌های ایرانی فاقد نمایشگر و فناوری GPS هستند، استفاده از چنین پایه‌ی نگه‌دارنده‌ای تقریبا در کشور ما عمومیت‌یافته است.

 

 

این پایه‌ی نگه‌دارنده می‌تواند گوشی‌های هوشمند با عرض ۵.۴ تا ۸.۵ سانتی‌متری را به‌خوبی در خود نگه دارد. اتصال محکم به دریچه‌ی تهویه‌ خودرو باعث می‌شود که حتی هنگام عبور از دست‌ اندازها و تکان‌های شدید، این هولدر در جای خود محکم باقی بماند. این محصول ۲۰ گرم وزن دارد و طول، عرض و ارتفاع آن به ترتیب ۶۵، ۴۵ و ۲۵ میلی‌متر است.

 

 

این پایه‌ی نگه‌دارنده از پلاستیک ساخته شده و کیفیت ساخت مطلوبی دارد. بهتر است بدانید هنگام استفاده از پایه‌های نگه‌دارنده‌ مغناطیسی، وجود کاور و قاب روی گوشی گاهی مشکل‌ساز می‌شود؛ اما این هولدرها این دردسر را ندارند و استفاده از آن‌ها بسیار آسان است. با این پایه‌ی نگه‌دارنده، مسیریابی هنگام رانندگی به کاری بی‌خطر و آسان تبدیل می‌شود و این همان چیزی است که اکثر رانندگان می‌خواهند.

 

قیمت 2 عدد از این محصول 20000 تومانقیمت : 20,000  تومان

کامنت ها
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد