آبچکان و جا ظرفی رو کابینتی

 

همه ما ظروف مختلف را به دلیل محدودیت فضا ، داخل کابینت به صورت انباشته شده بر روی یکدیگر نگهداری می کنیم ، موضوعی که در موقع نیاز به ظروف علاوه بر دسترسی دشوار ، امکان آسیب رسیدن به آنها را نیز افزایش می دهد . بشقاب ها که یکی از پر استفاده ترین نوع لوازم آشپزخانه به صورت روزانه هستند از جمله این ظرف ها می باشند که به همین دلیل برای جلوگیری از آسیب دیدگی و همچنین دسترسی راحت تر به ظروف پر مصرف ما جا بشقابی مدرن رو کابینتی را به شما معرفی می کنیم که به سادگی قابل حمل ، جابه جایی و استفاده در هر مکانی می باشد.آبچکان و جا ظرفی رو کابینتی

 

آبچکان و جا ظرفی رو کابینتی

 

جا بشقابی مدرن رو کابینتی ، محصولی با طراحی ظاهری ساده و در عین حال بسیار خلاقانه و کاربردی است . این محصول از جنس پلاستیک باکیفیت ساخته شده که علاوه بر استحکام مناسب ، خطر زنگ زدگی در اثر رطوبت ندارد،جا بشقابی کابینت دارای تعداد زیادی خار نگهدارنده است که از آنها می توانید برای نگهداری از بشقاب هایی با ابعاد مختلف و همچنین لیوان ، پیاله و سایر ظروف استفاده کنید .همچنین دو جای مخصوص نگهداری قاشق چنگال نیز می باشد.

 

آبچکان و جا ظرفی رو کابینتی

 

این جاظرفی در دو رنگ زیبای صورتی و آبی ملایم و طرحی شیک خاص و مدرن در بالاترین کیفیت ساخته شده است.بهره برداری از این محصول علاوه بر ایجاد امکان دسترسی سریع تر و آسان تر به بشقاب ها و ظروف پرمصرف و دم دستی مانع از آسیب دیدگی آنها در اثر برخورد با دیگر ظروف می شود . از جای بشقابی علاوه بر نگهداری ظروف می توانید بر روی سینک ظرفشویی نیز برای آبگیری ظروف شسته شده استفاده کنید.

 

آبچکان و جا ظرفی رو کابینتی

قیمت این محصول 25000 تومان