قفل رمز دار

 

قیمت : 20,000  تومان

 

گاهی برای شما پیش می‌آید که وسایل قیمتی و بسیار مهمی را با خود حمل می‌کنید و تنها بستن یک زیپ برای شما جهت برقراری امنیت بیشتر کفایت نمی‌کند.هر بار که شما چمدان خود را به مسئولان نه چندان قابل اعتماد جا به جایی بار فرودگاه و یا مأموران سازمان امنیت حمل و نقل آن جا می سپارید، شاید با خود اینطور فکر کنید: " آیا واجب است که چمدان هایم را قفل کنم؟ ". تحقیق جدیدی نشان می دهد که بیش از 8 هزار نفر از ژانویه 2016 تا فبریه 2017 بخاطر گم شدن اشیاء با ارزشی از قبیل؛ لباس، جواهرات و لوازم الکترونیکی که در بار هایشان بوده، از " سازمان امنیت حمل و نقل " یا به اختصار " TSA " شکایت کرده اند. 

 

 

به همین دلیل قفل رمزی TSA  که می‌تواندتا 3 عدد به شما رمز بدهد به شما کمک کند تا از امنیت بیشتری جهت حمل وسایل ارزشمند خود بهره‌مند شوید.اگر که قصد دارید رزرو هتل انجام دهید و در حضور غریبه ها اقامت کنید و یا می خواهید در اتوبوس و قطار های شلوغ رفت و آمد کنید، شاید بهتر باشد که در این جا ها هم چمدان هایتان را قفل کنید. بعضی مسافران حتی در روز، برای جلوگیری از سرقت از اتاق هتلشان توسط مسئولان تمیز کاری هم چمدان ها را قفل می کنند.

 

 

قفل TSAبا ایجاد رمز تا سه عدد به شما کمک خواهد کرد تا از ایمنی بیشتری در حمل وسایل همراه خود بهره‌مند شوید و استفاده از تکنولوژی TSA در طراحی این قفل علاوه بر افزایش دوام باعث شده است تا قفل شما از بیشترین امنیت موجود بهره‌مند شود.اگر شما نیاز داشتید برای امنیت بیشتر محتویات درون کیف یا چمدان خود آن‌ها را قفل کرده و خیالتان از بابت‌ آن‌ها راحت باشد، بی‌گمان این قفل رمز‌دار می‌تواند انتخابی بسیار مناسب برای شما باشد.